Angielski z Early Stage
Za nami pierwsze spotkanie Czytanie na Dywanie z Early Stage!. Na poniedziałkowych zajęciach z lektorem Early Stage dzieci poznały historię „Wait Your Turn”, uczyły się angielskich słówek związanych z placem zabaw, bawiły się podczas językowych aktywności i stworzyły własne makiety wymarzonych placów zabaw. To było bardzo radosne i twórcze spotkanie!
Poranek Wielkanocny
Powitanie wiosny
Po długiej i mroźnej zimie w końcu powitaliśmy wiosnę. Świętowanie rozpoczęliśmy od występu artystycznego w wykonaniu Jagódek. Następnie wszystkie grupy ozdobiły ogród własnoręcznie wykonywanymi kwiatami. W końcu porzuciliśmy ciepłe kurtki, szaliki i czapki. Nadszedł upragniony czas beztroskich zabaw na powietrzu, gry w piłkę.
WARSZTATY PIERWSZEJ POMOCY
Koncert YAMAHA
ZAJĘCIA SPORTOWE W SZKOLE PODSTAWOWEJ JAGÓDEK I SKRZATÓW
Relacjonuje: Aleksandra Ciochoń
Świąteczne kolędowanie
Wizyta Mikołaja
5.12 do naszego Przedszkola zawitał najbardziej wyczekiwany Gość – Święty Mikołaj. Przyjechał razem ze smokiem Barbakusem oraz swoim pomocnikiem – Panem Maćkiem ze Straży Miejskiej. Był wiele uśmiechu, radości i miłych słów.
Koncert z serii "Yamaha" - poznajemy flet
W ramach drugiego koncertu z serii “Yamaha” nasze przedszkolaki poznały różne gatunki fletów. Był flet poprzeczny, piccolo, flet prosty w różnych rozmiarach, np. sopranowy, altowy, tenorowy, basowy. Dzieci miały okazję poznać budowę, rozmiar i brzmienie, a nawet zagrać na niektórych z nich. Jak zawsze koncerty Yamahy wyzwoliły u dzieci ogromne pokłady radości.Już czekamy na kolejne spotkanie.
Wizyta górnika u Jagódek, Skrzatów i Wiewiórek
Wyniki Konkursu Recytatorskiego
Bezpieczny Przedszkolak na ulicy - Wizyta Straży Miejskiej
Gdy rozpoczyna się nowy rok przedszkolny do naszych przedszkolaków jak co roku przyjeżdżają pracownicy Straży Miejskiej, aby przypomnieć naszym małym milusińskim jak bezpiecznie poruszać się po ulicy. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, iż zarówno Ci mali jak i Ci trochę więksi mają ogromną wiedzę dotyczącą zebry, znaków i bezpiecznych miejsc na ulicy. Każdy z naszych przedszkolaków mógł zostać prawdziwym kierowcą samochodu oraz autobusu. Na zakończenie starsze każdy starszy przedszkolak otrzymał odblaskową kamizelkę. Już czekamy na kolejne równie ciekawe spotkanie o bezpieczeństwie. Panu Romanowi i Tomaszowi dziękujemy za wizytę i już czekamy na kolejne spotkanie